KONST / Litografier / Litografi 9122092
nr 912 2092
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), signerad, ej numrerad, 42x29
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:18:27
6/9 10:53:33
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)